Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 9.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C510 / C510dtn / C510n |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 10 000 pages |
494.75лв. / 252.96€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 9.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C510 / C510dtn / C510n |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 10 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.