Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 23.5 × 11 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C510 / C510dtn / C510n |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 12 000 images |
16.64лв. / 8.51€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 23.5 × 11 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark C510 / C510dtn / C510n |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 12 000 images |
Reviews
There are no reviews yet.