Additional information
| Weight | 5.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.9 × 29 × 34.7 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 120 |
| Субуфер, тип | Audio cable 1.75m), Subwoofer to satellite cable 1.8m, Wired (Cable Lenght: Power cable 1.4m |
| Интерфейс | Audio input 3.5 mm, Audio output 3.5 mm, Headphone jack, Line-in |
| Bluetooth | – |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Ultimate Sound & Bass |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 2 satellite speakers, 4 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 60 Watts RMS, Satellites: 2×15 W RMS, Subwoofer: 30 W RMS |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | Controls: Bass, power saving button, volume, Wired remote control |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Remote Control: 70 x 41 x 70 mm, Satellites:90 x 210 x 102 mm, Subwoofer: 255 x 255 x 240 mm |
| Цвят | Black |
| Други | PS3, smartphone/tablet, Wii, Wooden subwoofer for rich and powerful sound; 3x 150 mm Drivers; Power saving; Compatible with PC/laptop, Xbox 360 |































Reviews
There are no reviews yet.