Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.2 × 1 × 23 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 310 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 25 |
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.2 × 1 × 23 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 310 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 25 |