Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.7 × 2 × 11 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 260 g/m2 |
| Медия, тип | Semi-glossy |
| Брой листа | 50 |













Reviews
There are no reviews yet.