Additional information
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 23 × 51 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | CP-660, IR-C624 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 17 000 copies |
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 23 × 51 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | CP-660, IR-C624 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 17 000 copies |
Reviews
There are no reviews yet.