Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 55 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | CP-660, IR-C624 |
| Цвят | Magenta |
| Брой копия | 8500 pages |
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 55 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | CP-660, IR-C624 |
| Цвят | Magenta |
| Брой копия | 8500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.