Additional information
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.4 × 19.7 × 18.4 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark W812 / W812dtn / W812tn |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 12 000 pages |
544.64лв. / 278.47€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.4 × 19.7 × 18.4 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark W812 / W812dtn / W812tn |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 12 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.