Additional information
| Weight | 4.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.2 × 48.2 × 24.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark W820 / W820dn / W820n / X820e / X820fe |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 30 000 pages |
784.22лв. / 400.97€
Наличност: с поръчка
| Weight | 4.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.2 × 48.2 × 24.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark W820 / W820dn / W820n / X820e / X820fe |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 30 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.