Additional information
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | iPF8000 and iPF9000 |
| Цвят | Red |
| Обем, ml | 330ml |
| Други | Pigment ink |
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | iPF8000 and iPF9000 |
| Цвят | Red |
| Обем, ml | 330ml |
| Други | Pigment ink |
Reviews
There are no reviews yet.