Additional information
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5 × 14 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | iPF8000 and iPF9000 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 330ml |
| Други | Pigment ink |
348.61лв. / 178.24€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5 × 14 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | iPF8000 and iPF9000 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 330ml |
| Други | Pigment ink |
Reviews
There are no reviews yet.