Additional information
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6180MFP, Phaser 6180 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
768.66лв. / 393.01€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 36 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6180MFP, Phaser 6180 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 6000 pages |