Additional information
| Weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | 4510, Phaser™ |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |
632.28лв. / 323.28€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | 4510, Phaser™ |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |