Additional information
| Weight | 2.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 44 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 4510 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |
999.31лв. / 510.94€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 44 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 4510 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |