Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 19 × 16.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6510/WorkCentre 6515 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 48000 pages |
305.99лв. / 156.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 19 × 16.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6510/WorkCentre 6515 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 48000 pages |