Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 16.5 × 13.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 50000 pages |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 16.5 × 13.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 50000 pages |