Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox Versalink C600/C605 series |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 10 100 pages |
372.21лв. / 190.31€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox Versalink C600/C605 series |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 10 100 pages |