Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C500/C505 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12 100 pages |
291.22лв. / 148.90€
Наличност: на склад
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C500/C505 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12 100 pages |