Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10.5 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C500/C505 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 5200 pages |
263.22лв. / 134.58€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10.5 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C500/C505 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 5200 pages |