Additional information
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Versalink B400/B405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 5900 pages |
274.07лв. / 140.13€
Наличност: на склад
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Versalink B400/B405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 5900 pages |
Reviews
There are no reviews yet.