Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 28 × 42 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Work Centre 4150 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 20000 pages |
358.80лв. / 183.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 28 × 42 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Work Centre 4150 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 20000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.