Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 11 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C400/C405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
237.56лв. / 121.46€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 11 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C400/C405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |