Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 6.5 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 6515/Phaser 6510 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 2400 pages |
271.60лв. / 138.87€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 6.5 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 6515/Phaser 6510 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 2400 pages |