Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 6.5 × 6 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 6515/Phaser 6510 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 5500 pages |
352.90лв. / 180.43€
Наличност: на път
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 6.5 × 6 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 6515/Phaser 6510 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 5500 pages |