Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32.6 × 10.7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3020 / WorkCentre 3025 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2 x 1500 pages |
251.50лв. / 128.59€
Наличност: на склад
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32.6 × 10.7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3020 / WorkCentre 3025 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2 x 1500 pages |