Additional information
| Weight | 0.7257 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 17 × 9.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3052, 3260/ WorkCentre 3215, 3225 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
163.57лв. / 83.63€
Наличност: на склад
| Weight | 0.7257 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 17 × 9.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3052, 3260/ WorkCentre 3215, 3225 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |