Additional information
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 8 × 10 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 24000 pages |
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 8 × 10 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 24000 pages |