Additional information
| Weight | 0.3402 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7.5 × 7.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 4500 pages |
552.83лв. / 282.66€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.3402 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7.5 × 7.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 4500 pages |