Additional information
| Weight | 1.281 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 5.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6600/WorkCentre 6605 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
289.77лв. / 148.16€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.281 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 5.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6600/WorkCentre 6605 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |