Additional information
| Weight | 0.363 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 5.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6600/WorkCentre 6605 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
624.73лв. / 319.42€
Наличност: на склад
| Weight | 0.363 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 5.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6600/WorkCentre 6605 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |