Additional information
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 7 × 5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 6500, WorkCentre 6505 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 2500 pages |
249.81лв. / 127.72€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 7 × 5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 6500, WorkCentre 6505 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 2500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.