Additional information
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 6500, WorkCentre 6505 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2500 pages |
196.48лв. / 100.46€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 6500, WorkCentre 6505 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.