Additional information
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59.5 × 15.5 × 16 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7800 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 14500 pages |
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59.5 × 15.5 × 16 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7800 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 14500 pages |