Additional information
| Weight | 0.9072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 8.5 × 8.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7800 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 24000 pages |
889.90лв. / 455.00€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.9072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 8.5 × 8.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7800 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 24000 pages |