Additional information
| Weight | 1.814 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 4600, 4620 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 30000 pages |
819.63лв. / 419.07€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.814 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 4600, 4620 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 30000 pages |