Additional information
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 10.5 × 10.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 5222C, 5222CP |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 20 000 copies |
| Други |
226.18лв. / 115.64€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 10.5 × 10.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 5222C, 5222CP |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 20 000 copies |
| Други |
Reviews
There are no reviews yet.