Additional information
| Weight | 2.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 19.5 × 18.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 5222C, 5222CP |
| Цвят | N/A |
| Брой копия | 50 000 – 55 000 copies |
| Други |
467.38лв. / 238.97€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 19.5 × 18.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 5222C, 5222CP |
| Цвят | N/A |
| Брой копия | 50 000 – 55 000 copies |
| Други |
Reviews
There are no reviews yet.