Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | AMD |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 12 |
| Честота, GHz | 3.70 |
| Кеш, MB | 76 |
1,060.55лв. / 542.25€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | AMD |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 12 |
| Честота, GHz | 3.70 |
| Кеш, MB | 76 |