Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | AMD |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 8 |
| Честота, GHz | 3.80 |
| Кеш, MB | 40 |
801.75лв. / 409.93€
Наличност: на склад
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | AMD |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 8 |
| Честота, GHz | 3.80 |
| Кеш, MB | 40 |