Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 17 × 10 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 19000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 10 |
| Програмируеми бутони | 10 programmable buttons |
| Подсветка | 16.8 million RGB colors |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 74 x 119 x 41 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 90 g |


























