Additional information
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | E440, E455, E460, E465, E470, E475, E531, E540, E550, E550c, E555, E560, E565, E570, E575, L440, L450, L460, L470, L560, L570, P50s, P51s, T431s, T440p, T440s, T450, T450s; notebooks with rectangular “slim tip” common power plug, T550, ThinkPad E431 |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Slim Tip |
| Мощност, W | 65 W |
| Цвят | Black |
| Други | Connector Description: 2-pin AC; Input Voltage: 100 V to 240 V; 50/60 Hz; Weight: 235 g; Dimensions: 44 x 105 x 28.5mm |






















Reviews
There are no reviews yet.