Additional information
| Weight | 0.563 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | E431, E440, E531, E540, S440, S531, S540, T431s, T440, T440p, T440s, T540p, X1 Carbon, X240 |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Slim Tip |
| Мощност, W | 65 W; Input Voltage: 100 V to 240 V; 50/60 Hz |
| Цвят | Black |
| Други | barrel-type power plug, Compatible with 2013 Lenovo notebooks with rectangular “slim tip” common power plug. Not compatible with legacy notebook systems with the round |






















Reviews
There are no reviews yet.