Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2.1 × 9.8 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG7750 series |
| Цвят | Grey |
| Брой страници | 289 photos (10x15cm photo), 3350 pages (A4 Colour Document) |













Reviews
There are no reviews yet.