Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9.8 × 2.1 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG5750, MG6850, MG7750 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | 336 photos (10x15cm photo), 680 pages (A4 Colour Document) |














Reviews
There are no reviews yet.