Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 14 × 14 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 75000 pages |
775.83лв. / 396.68€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 14 × 14 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 75000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.