Additional information
| Weight | 0.9979 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 23.5 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 33000 pages |
| Други |
104.81лв. / 53.59€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.9979 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 23.5 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 33000 pages |
| Други |
Reviews
There are no reviews yet.