Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 12 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C230/C235 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 2500 pages |
239.13лв. / 122.27€
Наличност: на склад
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 12 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C230/C235 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 2500 pages |