Additional information
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 40 × 13 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C230/C235 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
189.62лв. / 96.95€
Наличност: на склад
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 40 × 13 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C230/C235 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |