Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 40 × 13 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C230/C235 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
190.43лв. / 97.36€
Наличност: на път
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 40 × 13 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C230/C235 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 1500 pages |