Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.5 × 9 × 9 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Altalink C8000 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 26000 pages |
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.5 × 9 × 9 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox Altalink C8000 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 26000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.